مهارت آموری

امنیت کشور در سایه مجاهدت سربازان گمنام امام زمان محقق شده است


منوچهر حبیبی روز دوشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا افزود: امنیت به‌عنوان یکی از اساسی‌ترین نیازهای جوامع بشری شناخته می‌شود و در سایه امنیت پایدار و آرامش در جامعه، مسائل سیاسی، نظامی، اقتصادی و فرهنگی شکل می‌گیرد.

وی با بیان اینکه نیروهای اطلاعاتی، چشم بینا و بیدار نظام اسلامی و حافظان امنیت آحاد مختلف مردم در زمینه های مختلف هستند، اظهار داشت: تشکیلات امنیتی جمهوری اسلامی ، امنیت مردم پایه و صیانت از ظرفیت نیروی انسانی را به طور جد در دستور کار قرار داده است .

حبیبی با بیان اینکه شاخص‌ترین مؤلفه نظام جمهوری اسلامی ایران، امنیت پایدار است، افزود: در زمانی که دشمنان، گرداگرد جمهوری اسلامی ایران برای ضربه زدن در کمین هستند ولی تشکیلات امنیتی کشور توانسته است با تدبیر و درایت امنیت را در جامعه حکم‌فرما کند.

وی تصریح کرد: در حال حاضر، مردم ایران اسلامی، بالاترین امتیاز را به شاخص امنیت می‌دهند و این دلیل محکمی است بر اینکه سربازان گمنام امام زمان (عج) در این راستا نقش بسیاری ارزنده‌ای را ایفا کرده اند.

این مسوول افزود: امروزه سربازان گمنام امام زمان (عج) نیروهای مؤمن، انقلابی، متدین و کارآزموده‌ای هستند که در سطح دنیا حرفی برای گفتن دارند و هدف آنها حفظ نظام جمهوری اسلامی در سایه رهنمودهای حکیمانه مقام عظمای ولایت است.

وی با بیان اینکه حفاظت از دستاوردهای انقلاب و حراست از کلیات نظام جمهوری اسلامی از برنامه‌ها و اهداف تشکیلات اطلاعاتی است، ادامه داد: سازمان امنیتی و اطلاعاتی به هیچ وجه وارد گروه‌ها و جریانات سیاسی نشده و به صورت فراجناحی برای حفاظت از کلیات نظام مقدس جمهوری اسلامی عمل کرده است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین افزود: در حال حاضر نیروهای حوزه امنیت جمهوری اسلامی از زبده‌ترین، کارآمدترین و به‌روزترین سرویس امنیتی دنیا هستند به نحوی که هر توطئه‌ای را علیه جمهوری اسلامی در نطفه خفه کرده اند.

وی گفت: دشمنان در طول این سال‌ها انواع و اقسام توطئه ها، نفوذها و ضربه‌ها را طراحی کرده اند ولی هوشیاری و اشراف اطلاعاتی دستگاه امنیتی کشور باعث شده است نظام جمهوری اسلامی کمترین آسیب را ببیند.

حبیبی اضافه کرد: امروزه خوشبختانه تشکیلات امنیتی کشور پایگاه مردمی و اجتماعی قویی را در جامعه دارد و سد راه شبکه نفوذ دشمن در حوزه داخلی است.

وی خاطر نشان کرد: وزارت اطلاعات در تأمین امنیت سرمایه گذاری در حوزه اقتصادی نیز نقش بی بدلیلی داشته و توانسته است امنیت حوزه سرمایه‌گذاری را برای سرمایه گذاران و تولیدکنندگان به خوبی تأمین کند به نحوی که ما در این حوزه هیچ‌گونه آسیب و تهدیدی را نداشته‌ایم.

این مسوول افزود: اشرافی که سربازان گمنام امام زمان (عج) امروزه در موضوعات مختلف دارند یک چراغ راه و راهگشا برای مدیران است تا براساس آن پیش‌بینی‌ها و پیشگیری‌های لازم را برای جلوگیری از آسیب ها داشته باشند.

وی با بیان اینکه می توان تشکیلات امنیتی نظام جمهوری اسلامی را مقتدرترین سرویس امنیتی منطقه قلمداد کرد، یادآور شد: تجربیات ۴۲ سال گذشته نشان داده است که سرویس امنیتی نظام جمهوری اسلامی هم اشراف جدی و توان بسیار بالایی دارد و توانسته است خود را براساس شیوه‌های نوین علمی به روز نگه دارد و در راستای اهداف انقلاب و حفاظت و حراست از کلیات نظام جمهوری اسلامی تلاش کند.

منبع:ایرنا

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا