مهارت آموری

سرباز در آموزه های دینی و ملی از جایگاه و حرمت بالایی برخوردار است به گزارش روز یکشنبه ایرنا از روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ علیرضا صباحی فرد  در آیین ترفیع درجه سه تن از فرماندهان این نیرو گفت: در آموزه‌های دینی و ملی سرباز از جایگاه و حرمت بالایی برخوردار است و به همین دلیل شأن سربازان در تمامی مراکز نظامی باید حفظ شود.

وی با اشاره به تاکید فرمانده کل قوا(مد ظله العالی) بر رسیدگی به وضعیت سربازان بیان کرد: در آموزه های دینی و ملی سرباز از جایگاه و حرمت بالایی برخوردار است که همین امر باعث می شود شأن سربازان در تمامی مراکز نظامی حفظ  و در به کارگیری کارکنان وظیفه دقت شود؛ به طور مثال سربازان تحصیل کرده در مقاطع مختلف، باید در قسمت های متناسب با خود، خدمت کنند. ما وظیفه داریم، محیط خدمت سربازی را به گونه‌ای مدیریت کنیم تا این عزیزان نسبت به آینده و نظام خوش‌بین باشند. 

فرمانده نیروی پدافند هوایی رعایت اخلاق نیکو را یکی از مهم‌ترین نکات در منش اسلامی و انسانی دانست و خاطرنشان کرد: نباید در برخورد و رعایت آداب و اخلاق تفاوتی میان سرباز و امیر باشد. باید در مراحل مختلف کاری، برخورد به گونه‌ای باشد که نارضایتی و ناراحتی برای کسی به وجود نیاید. حتی در مواردی که کاری از دست انسان برنمی‌آید، باید با لحن و زبان نیکو با فرد متقاضی برخورد شود.

منبع:ایرنا

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا