انتظامی

آزادراه تهران-شمال همچنان مسدود است/وضعیت جوی و ترافیکی جاده هابه گزارش سایت نظام وظیفه به نقل از مهر، سرهنگ احمد شیرانی درباره وضعیت ترافیک در محورهای شمالی کشور، گفت: برابر آخرین گزارش‌های دریافتی تردد در تمامی جاده‌های کشور به آرامی و به طور روان در حال انجام است و مشکل و گره ترافیکی خاصی در این خصوص گزارش نشده است. تنها در محدوده بیلقان تا سرودار در جاده چالوس، ترافیک پرحجم اما روان گزارش شده است.

وی به وضعیت آزادراه تهران-شمال نیز اشاره کرد و گفت: قطعه یک این آزادراه در مسیر رفت و برگشت به دلیل انجام عملیات کارگاهی و حفظ ایمنی همچنان و تا اطلاع بعدی مسدود است و طی این مدت تردد از محورهای جایگزین منتهی به شمال قابل انجام است.

به گفته شیرانی، علاوه بر آزادراه تهران_ شمال، دو محور اصلی شهداد – نهبندان و خرم آباد – پلدختر نیز همچنان مسدود است و تردد از محورهای جایگزین انجام خواهد شد.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا درباره وضعیت جوی در جاده‌ها نیز اظهار کرد: گزارشی مبنی بر مداخلات جوی در جاده‌های کشور نداشتیم. اما به طور کلی با توجه به فرارسیدن فصل سرما لازم است رانندگان قبل از سفر، از سالم بودن تجهیزات گرمایشی وسیله نقلیه خود اطمینان حاصل کرده و امکانات مخصوص این فصل نظیر زنجیر چرخ و … را به همراه داشته باشند.

شیرانی همچنین توصیه کرد که شهروندان از انجام سفرهای غیرضروری خودداری کرده و در صورت سفر نیز حتماً وعده غذایی کافی به همراه داشته باشند.منبع:مهر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا