انتظامی

توقیف اتوبوسی که بار تریاک داشت/ دستگیری ۴ قاچاقچیبه گزارش سایت نظام وظیفه به نقل از مهر، سرهنگ عبدالوهاب حسنوند در تشریح این خبر اظهار کرد: در راستای مبارزه قاطع و همه جانبه با قاچاقچیان مواد مخدر و سوداگران مرگ، مأموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر فاتب با بکارگیری شیوه‌های نوین پلیسی موفق به شناسایی یک باند حرفه‌ای قاچاق مواد مخدر شدند که از استان‌های جنوبی کشور مواد مخدر تهیه می‌کردند.

وی افزود: در تحقیقات پلیسی مشخص شد متهمان با استفاده اتوبوس‌های مسافربری، محموله مواد مخدر را به شهر تهران منتقل می‌کنند.

سرهنگ حسنوند با اشاره به اینکه در بررسی‌های پلیسی به دست آمد متهمان با بارگیری مواد مخدر در حال حرکت به سمت تهران هستند، افزود: محورهای مواصلاتی به شهر تهران تحت کنترل در آمد و مأموران موفق شدند، اتوبوس متهمان را در اتوبان بعثت شناسایی و متوقف کنند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران گفت: با دستگیری متهمان در بازرسی دقیق و تخصصی ۶ کیلو و ۱۵۰ گرم تریاک که به طرز بسیار ماهرانه‌ای در این خودرو جاسازی شده بود کشف شد.

حسنوند در پایان خاطرنشان کرد: متهمان یاد شده پس از دستگیری به مقر پلیس منتقل و پس از انجام تحقیقات پایانی برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شدند.منبع:مهر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا