انتظامی

ظرفیت دوربین‌های جاده‌ای افزایش یابد/ منع تردد شبانه اجرا می‌ شودبه گزارش خبرنگار مهر، سردار حسین اشتری پیش از ظهر امروز چهارشنبه در ادامه سفر خود به استان خوزستان در جمع خبرنگاران با بیان اینکه هدف از این بازدید نظارت و بازرسی از اقدامات همکاران است، اظهار کرد: مجموعه فرماندهی انتظامی خوزستان در سطح استان و شهرستان‌ها اقدامات خوبی را در راستای امنیت پایدار داشته و با اقتدار، برنامه‌ریزی و هوشمندی با جرایم برخورد کرده‌اند.

سردار اشتری با بیان اینکه امروز همکاران ما با اشراف کامل اطلاعاتی و مسلط بر موضوعات امنیتی داخلی هستند، عنوان کرد: با برنامه‌ریزی خوبی که همکاران ما انجام دادند و همکاری بین مسئولان و نیروی انتظامی، مردم و سران عشایر رضایت‌مندی خوبی دارند؛ البته تا رسیدن به وضعیت مطلوب فاصله داریم و باید فاصله‌ها را کم و خدمت‌رسانی را بیشتر کنیم.

وی در ادامه با تأکید بر اینکه با کسانی که مخل نظم و امنیت هستند بی‌شک برخورد قاطع خواهیم داشت، اضافه کرد: شاخص‌های امنیتی در خوزستان خوب هستند و سعی می‌کنیم با تجهیزات و امکانات و افزایش نیروی انسانی بتوانیم خدمات لازم را در استان اضافه کنیم.

سردار اشتری تصریح کرد: وضعیت مرزهای خشکی و دریایی خوزستان خوب است و همکاران ما در مرزبانی و دریابانی اقدامات خوبی را انجام داده‌اند.

فرمانده نیروی انتظامی بیان کرد: کارکنان نیروی انتظامی با روحیه جهادی، انقلابی و مردمی در حال خدمت هستند و امیدواریم بتوانیم خدمتگزار خوبی برای این مردم میهن اسلامی از جمله استان خوزستان و شهرستان آبادان و خرمشهر باشیم.

سردار اشتری در خصوص منع ترددهای شبانه و محدودیت‌های کرونا با تأکید بر اینکه هر تصمیمی که در ستاد ملی مقابله با کرونا گرفته شود مجری قانون هستیم، اظهار کرد: محدودیت‌های کرونا مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا بوده و تا زمانی که مصوب است ما بر اساس قانون باید آن را اجرا کنیم.

فرمانده ناجا در پاسخ به سوال خبرنگاری در خصوص دوربین‌های مداربسته سطح شهرها بیان کرد: دوربین‌های سطح شهرها توسط شهرداری‌ها و در راه‌ها توسط وزارت راه نصب می‌شوند و مسئولیت کیفیت دوربین‌ها نیز با این دو دستگاه است؛ البته ما بهره‌برداری خواهیم کرد و وضعیتمان نسبتاً خوب است ولی به مجلس شورای اسلامی، شهرداری‌ها و وزارت راه اعلام کردیم که باید این ظرفیت افزایش یابد.منبع:مهر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا