انتظامی

مهربانی سرلوحه فعالیت ناجا/ خودروها به راحتی راهی پارکینگ نشوندبه گزارش خبرنگار مهر، سردار حسین اشتری صبح امروز با حضور در آبادان با تاکید بر نقش عشایر منطقه در ایجاد نظم و امنیت جامعه، خواستار سخت گیری‌های بیشتر نسبت به سارقان به عنف در دستگاه‌های قضائی شد تا فرصت ارتکاب جرم در جامعه را نداشته باشند.

وی تاکید کرد: رأفت و مهربانی با مردم سرلوحه کار ناجا است و خودروها و موتورسیکلت نباید به راحتی راهی پارکینگ شود اما در مورد ارازل و اوباش باید با شدت و بدون رأفت برخورد شود.

سردار اشتری همچنین در جلسه بازرسی و نظارت ستادی از فرماندهان انتظامی استان خوزستان که در آبادان از طریق ویدئو کنفرانس برگزار شد، گفت: بر اساس فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی، نیروی انتظامی یکی از ستون‌های اصلی امنیت کشور است.

وی افزود: خدمات به مردم باید ارتقا یابد، خدمت رسانی مطلوب و صادقانه امروز در مرزبانی دیده می‌شود.

فرمانده انتظامی کشور با اشاره به بیانات رهبری درباره اهمیت کلانتری‌ها در خدمت رسانی به مردم از فرماندهان انتظامی شهرستان‌ها و سراسر کشور خواست در خدمات صادقانه به مردم کوشاتر باشند.

سردار اشتری با هدف بازدید از یگان‌های انتظامی و مرزبانی در جنوب غرب خوزستان صبح امروز وارد آبادان و خرمشهر شد.

دیدار با خانواده شهید نیروی انتظامی سرگرد مهدی آزمون، نشست با مرزبانان و بازدید از مناطق مرزی شهرستان‌های آبادان و خرمشهر از برنامه‌های سفر فرمانده ناجا به جنوب غرب خوزستان است.

سردار اشتری فرمانده انتظامی کشور امروز در آبادان مورد استقبال صمیمانه بزرگان عشایر عرب منطقه قرار گرفت.منبع:مهر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا