انتظامی

قتل جوان رزمی کار در مرندبه گزارش سایت نظام وظیفه به نقل از مهر، سرهنگ محمد جلیلیان در تشریح این خبر گفت: در پی کسب خبری از مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع نزاع و درگیری منجر به قتل در یکی از مناطق شهرستان مرند موضوع در دستور کار پلیس شهرستان قرار گرفت.

مأموران با حضور در محل حادثه در بررسی‌های اولیه دریافتند، جوانی ۱۹ ساله با دو نفر جوان دیگر به دلیل نامعلومی در محوطه یکی از سالن‌های ورزشی شهر درگیر شده‌اند که در این درگیری جوان ۱۹ ساله مورد اصابت چاقو قرارگرفته و به بیمارستان منتقل شده که به علت شدت جراحات وارده در بیمارستان فوت کرده است.

مأموران پلیس آگاهی شهرستان با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی موفق شدند دو برادر که عامل نزاع و درگیری و قتل بوده و از محل درگیری متواری شده بودند را در کمتر ۴ ساعت شناسایی و دستگیر کنند.

فرمانده انتظامی مرند در پایان ضمن توصیه به خانواده‌ها مبنی بر کنترل و نظارت بر رفتار فرزندان خود، امنیت و آرامش شهروندان و جامعه را خط قرمز پلیس اعلام کرد و گفت: پلیس شهرستان با هرگونه اقدامی که امنیت و آرامش شهروندان را مختل کند با جدیت برخورد می‌کند.منبع:مهر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا