انتظامی

تشریح وضعیت ترافیکی معابر اصلی تهران/پرترافیک ترین خیابان هابه گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ علی اصغر شریفی اظهار کرد: با رصدی که از طریق دوربین‌های مرکز کنترل ترافیک از سطح معابر شهر تهران از وضعیت ترافیکی معابر و بزرگراه‌های پایتخت در صبحگاه یکشنبه ۳۰ آبان ماه ۱۴۰۰ صورت پذیرفت، شاهد حجم بالای ترددها و شروع ترافیک در سطح معابر شهر تهران بودیم.

وی افزود: بزرگراه شهید همت در مسیر غرب به شرق از باکری، شهید حکیم در مسیر غرب به شرق از باکری، بزرگراه هاشمی رفسنجانی در مسیر غرب به شرق از شهید ستاری دارای ترافیک هستند.

شریفی افزود: بزرگراه شهید زین الدین در مسیر شرق به غرب از صدف، بزرگراه بابایی در مسیر جنوب به شمال از هنگام، بزرگراه یادگار امام (ره) در مسیر جنوب به شمال از گلاب، بزرگراه امام علی (ع) در مسیر جنوب به شمال از گلشن‌دوست، بزرگراه صدر در مسیر شرق به غرب از نوبنیاد دارای بار ترافیک صبحگاهی هستند.

وی ادامه داد: شیخ فضل الله در مسیر غرب به شرق از رحمانی، آزادی در مسیر غرب به شرق از استاد معین و مسیر جنوب به شمال نواب از شهید چراغی دارای بار ترافیکی سنگینی هستند.

شریفی بیان داشت: بزرگراه شهید حاج قاسم‌سلیمانی در مسیر شرق به غرب از بزرگراه امام علی (ع)، مسیر جنوب به شمال چمران در مقطع حکیم تا همت، مسیر غرب به شرق جاده مخصوص از گل‌ها و در مسیر غرب به شرق آزادراه از چیتگر بار ترافیکی صبحگاهی را شاهد هستیم.

رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ از رانندگان خواست به هیچ عنوان در حاشیه معابر، راه‌ها و بزرگراه‌ها حتی یک لحظه هم توقف ننمایند چرا که برابر ماده ۱۵۹ آئین نامه راهور توقف در حاشیه راه‌ها ممنوع است و رانندگان در صورتی خرابی می‌بایست حتماً از علائم هشدار دهنده برای اطلاع دیگر رانندگان و بمنظور جلوگیری از خطرات احتمالی استفاده نمایند.منبع:مهر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا