انتظامی

گروگان ۱۰ ساله طی کمتر از ۳ ساعت از چنگ آدم‌ربایان در خاش آزاد شدسردار احمد طاهری در گفت و گو با خبرنگار مهر، اظهار کرد: در پی دریافت گزارشی مبنی بر ربایش کودک ۱۰ ساله توسط افراد ناشناس در شهرستان خاش بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی استان و شهرستان خاش قرار گرفت.

وی افزود: در بررسی‌های اولیه پلیس از شاهدان عینی در محل حادثه مشخص شد، فرد ربوده شده در یکی از خیابان‌های اطراف شهرستان خاش بوده که سرنشینان یک دستگاه پژو ۴۰۵ او را با تهدید سلاح ربوده و به سرعت از محل متواری شده اند.

سردار طاهری تصریح کرد: با توجه به حساسیت موضوع، کارآگاهان پلیس آگاهی تلاش گسترده را برای رها سازی فرد ربوده شده آغاز که با انجام اقدامات تخصصی سرنخ‌هایی از هویت متهمان و محل نگهداری گروگان در حاشیه شهر خاش به دست آمد.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان بیان کرد: در نهایت مأموران در یک عملیات ضربتی به محل اعزام و در کمتر از سه ساعت فرد ربوده شده را آزاد کردند.

سردار طاهری با اشاره به اینکه آدم ربایان قبل از حضور مأموران از محل متواری شده بودند، گفت: با بررسی صورت گرفته مشخص شد علل و انگیزه متهمان این پرونده برای ربایش این نوجوان اختلافات مالی با پدر وی بوده است که در این رابطه اقدامات تخصصی پلیس برای دستگیری افراد شناسایی شده ادامه دارد.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان در پایان تاکید کرد: پلیس هرگز اجازه نخواهد داد مجرمان و مخلان نظم و امنیت آسایش شهروندان را برهم زنند و در صورت مشاهده هر گونه اقدام غیر قانونی با هنجار شکنان برخورد قاطع خواهد شد.منبع:مهر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا