انتظامی

ایذه نباید در این وضعیت بدون فرمانده انتظامی باشدبه گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام و المسلمین سید میثم موسوی در خطبه‌های نماز جمعه با اشاره به هفته بسیج بیان کرد: بسیج متعلق به همه مردم است و کسی که تفکرات انقلاب را داشته باشد آن یک بسیجی است و به همین علت فرمان تشکیل بسیج را داد.

وی ادامه داد: کسانی که این حرکت عظیم مردن را هدایت می‌کنند که به هوش باشند اهداف امروز بسیج از اهداف امام راحل و منویات مقام معظم رهبری فاصله نگیرد و بسیجی باید یک نماز خوان خوب باشد و پیوست نماز داشته باشد.

حجت‌الاسلام والمسلمین موسوی اظهار کرد: بسیج نباید از مردمی بودن خارج شود همه اقشار جامعه باید در خدمت بسیج باشد و هر کسی مسئولیتی به دست گرفت باید آن را بسیجی وار هدایت کند و مردم باید قدردان بسیج باشند و دشمنان باید بدانند تا مردم بسیجی هستند و بسیج ما مردمی است و تفکر بسیجی در میان مردم وجود دارد دشمن به هیچیک از اهداف خود نخواهد رسید.

امام جمعه ایذه در پایان با بیان اینکه در روزهای گذشته شاهد تیراندازی‌هایی در شهرستان بودیم، تاکید کرد: زیبنده نیست که فرمانده انتظامی شهرستان ایذه در این شرایط موجود هنوز تعیین تکیف نشده است و باید هر چه زودتر مسئولان استانی نسبت به این موضوع چاره‌ای بیندیشند.منبع:مهر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا