انتظامی

تمدید طرح ترخیص موتورسیکلت‌های رسوبی در پایتختبه گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ علی همه‌خانی معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ در خصوص این خبر گفت: همکاران بنده همکاری لازم را با مالکین و متصرفان تهرانی موتورسیکلت‌های توقیفی دارند و افراد می‌توانند با در دست داشتن حداقل مدارک جهت تحویل موتورسیکلت خود اقدام کنند.

همه‌خانی افزود: مرحله اول این طرح تا ۱۷ بهمن سال گذشته بود که با استقبال خوب دارندگان این موتورسیکلت‌ها مواجه شد و هم اکنون نیز این فرصت همچنان برای مالکین موتورسیکلت‌های توقیفی ادامه دارد.

وی گفت: با تسهیلاتی که به دستور فرمانده ناجا برای ترخیص موتورسیکلت‌هایی که بین بازه زمانی سال‌های ۹۰ تا ۹۸ به پارکینگ‌ها منتقل شده‌اند، از جمله کاهش هزینه نگهداشت بر اساس مصوبه سال ۹۴ هیئت وزیران و عدم دوبرابر شدن جریمه‌های آنان در مدت توقیف و به همین منظور این مالکین و متصرفین (و نماینده قانونی آنها) فرصت را غنیمت شمرده و هر چه سریع‌تر نسبت به حضور در دفاتر پلیس + ۱۰ شهر تهران با در دست داشتن مدارک اقدام کنند.

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ افزود: افرادی نیز که مدارک آنها ناقص است، می‌توانند به آدرس بلوار خلیج فارس خیابان هلال احمر مراجعه و نسبت به ادامه روند ترخیص موتورسیکلت خود اقدام کنند.

سرهنگ همه‌خانی گفت: در خصوص نقص مدارک ساز و کارهایی اندیشیده شده که مراجعین می‌توانند در طی مراحل ترخیص مانند نداشتن بیمه، داشتن خلافی بالا و مدارک دیگر نسبت به ارائه تعهد و رفع نواقص و تقسیط بدهی اقدام نمایند.منبع:مهر

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا