انتظامی

دستگیری قاتل و کشف قتل در «خرمدشت» پردیسبه گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ بهزاد عبدیان شامگاه سه شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت در پی وقوع یک فقره قتل در میدان مادر منطقه صنعتی خرمدشت شهرستان پردیس بررسی موضوع و دستگیری قاتل به صورت ویژه در دستور کار کار آگاهان پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: مأموران پلیس آگاهی با بررسی صحنه و جمع آوری ادله و اقدامات پلیسی قاتل و همدستش را که وی از ارتکاب قتل به یکی از استان‌های کشور متواری شده بودند، را شناسایی و سپس با هماهنگی قضائی در دو عملیات همزمان و منسجم هر دو نفر را در مخفی گاهشان دستگیر و بازداشت کردند.

فرمانده انتظامی پردیس با بیان اینکه در بازرسی از مخفیگاه متهمین یک قبضه سلاح سرد کشف شد، تصریح کرد: متهم به بزه انتسابی خود اعتراف و انگیزه خود را اختلاف و درگیری قبلی عنوان کرد.

عبدیان ادامه داد: قاتل عنوان داشته با مقتول دوست بوده و چند وقتی با هم به اختلاف خورده که در روز حادثه با هم درگیر شده و با زدن چند ضربه چاقو وی را به قتل می‌رساند.

وی بیان داشت: متهم پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد.

عبدیان تصریح کرد: پلیس با کسانی که بخواهند باعث اخلال در نظم و امنیت و در هر جایی که متواری بشوند برابر قانون به شدت با آنان برخورد می‌کند.منبع:مهر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا