انتظامی

توقیف ۳۲۳۶ هزار خودروری دودزا در تهران فقط در آبان ماهسردار محمد حسین حمیدی در گفت و گو با خبرنگار مهر گفت: ۶ هزار دستگاه اتوبوس شخصی و دولتی در سطح شهر تهران فعالیت دارند و کار انجام می‌دهند که میانگین عمر آنها ۱۳ سال است؛ سوخت تمام اتوبوس‌های شهر تهران هم دیزل است. همچنین اکثر کامیون‌های پیمانکاران و بخش‌های دولتی دیزل مصرف می‌کنند و فرسوده هستند و مشکلات متعددی در این خصوص دارند.

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ گفت: تعداد زیادی از خودروهایی که دارای نقص فنی هستند را مأموران پلیس راهور متوقف و با اخذ پلاک و فک آنها را به پارکینگ منتقل کرده اند ولی ما نمی‌توانیم تاکسی را مدام متوقف و به پارکینگ منتقل کنیم چرا که باید سرویس عمومی بدهد و مسافران را جابجا کند.

وی اضافه کرد: سه میلیون و یکصد و پانزده هزار دستگاه خودرو در بحث آلودگی هوا در سطح شهر تهران جریمه شده اند که ممکن است البته یک خودرو چندین بار جریمه شده باشد.

حمیدی گفت: در آبان ماه امسال ۳ هزار و ۲۳۶ دستگاه خودروی دودزا متوقف و با اخذ پلاک به تعمیرگاه اعزام شده اند که پس از بازگشت توسط مأموران راهور بازدید می‌شوند تا اگر مشکل آن حل شده باشد اجازه تردد مجدد در شهر به آنها داده شود.منبع:مهر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا