«اقتدار» ۶ کلید خورد/ دستگیری ۱۷۵ اراذل و پلمب ۲۰ واحد صنفیبه گزارش سایت نظام وظیفه به نقل از مهر، سرهنگ پیام کاویانی در تشریح جزئیات این خبر گفت: شب گذشته در یک اقدام ضربتی به منظور ایجاد امنیت روانی برای شهروندان، تصمیم به اجرای ضربتی ششمین مرحله طرح اقتدار گرفته شد که در همین راستا به تمام نیروهای این پلیس آماده باش داده شد که با قدرت و صلابت همیشگی خود هیمنه پوشالی اراذل و اوباش و مزاحمان محلات شهر تهران را درهم بشکنند.

وی افزود: در این مرحله از طرح بیش از ۷۶ محله و پاتوق اراذل و اوباش در سطح شهر تهران شناسایی و ۱۷۵ نفر از اراذل و اوباش و مزاحمان نوامیس که به طرق مختلف سبب مزاحمت و سلب آسایش و آرامش شهروندان شده بودند، طی چندین عملیات جداگانه دستگیر و برای سیر مراحل قانونی به مراکز و پایگاه‌های ده‌گانه پلیس امنیت عمومی انتقال داده شدند.

این مقام انتظامی در ادامه بیان داشت: همچنین در این طرح ۱۷ قبضه انواع سلاح سرد شامل قمه و شمشیر و چاقو و… از این افراد شرور کشف شد.

سرهنگ کاویانی تصریح کرد: در بخش دیگری از طرح مذکور بیش از ۲۰ واحد صنفی متخلف که محل تردد و پاتوق اراذل و اوباش بوده، شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی پلمب شد.

رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ در پایان گفت: در این مرحله از طرح بیش از ۱۶ پیچ اینستاگرامی و تارنماهای مرتبط با تحرکات حوزه اراذل و اوباش شناسایی و ضمن احضار ادمین های متخلف نسبت به مسدود کردن آن اقدام و ۱۶ پرونده در این زمینه تشکیل و نفرات دستگیر شده به دادسرا معرفی شدند.منبع:مهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *