متهم اخلال در نظام اقتصادی کشور دستگیر شدبه گزارش سایت نظام وظیفه به نقل از مهر، سردار هادی شیرزاد اظهار داشت: در پی اعلام مراجع قضائی، فردی از حساب یکی از مؤسسات مالی کشور، با سو استفاده از موقعیت شغلی یکی از اعضای خانواده خود، مبلغ ۱۱ میلیارد ریال، غیر قانونی برداشت و کشور را ترک کرده، موضوع دستگیری وی در دستور کار مأموران پلیس بین‌الملل فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران قرار گرفت.

وی ضمن اشاره به صدور اعلان قرمز متهم در کمترین زمان افزود: با استفاده از ظرفیت‌های موجود در بانک‌های اطلاعاتی سازمان اینترپل و با تحقیقات انجام شده مشخص شد، متهم در کشورهای منطقه تردد دارد.

رئیس پلیس بین‌الملل فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران افزود: این متهم دارای سابقه پول‌شویی در یکی از کشورهای اروپایی نیز بوده که به همین دلیل از آن کشور اخراج می‌شود.

شیرزاد با اشاره به تلاش مأموران اینترپل تهران در ردیابی این متهم و همچنین انعکاس تحت تعقیب بودن وی به مرزهای ورودی کشور خاطرنشان کرد: با همکاری پلیس مهاجرت و گذرنامه، متهم هنگام ورود به کشور در فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) بازداشت و تحویل مراجع قضائی شد.منبع:مهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *