انتظامی

جزئیات ماجرای سد لتیان/ پلیس: داخل ماشین خانم مواد مخدر بودبه گزارش سایت نظام وظیفه به نقل از مهر، سرهنگ مراد مرادی درباره تصاویر منتشر شده خانمی که در منطقه سد لتیان توسط مأموران کلانتری دستگیر شد، توضیحاتی ارائه کرد و اظهار داشت: سردار حسین رحیمی؛ فرمانده انتظامی تهران بزرگ دستور رسیدگی فوری به این ماجرا را صادر کرد.

وی افزود: در این حادثه عوامل انتظامی مستقر در ایست و بازرسی سد لتیان به لحاظ حرکات مخاطره آمیز به سرنشینان خودرو مظنون و دستور ایست صادر کردند، ولی آنها بدون توجه به فرمان پلیس از صحنه متواری می‌شوند.

معاون اجتماعی انتظامی تهران بزرگ ادامه داد: دو خانم سرنشین خودرو، پس از دستگیری و موقع دلالت به مقر انتظامی، در برابر مأموران مقاومت نموده و موجب بروز چنین حادثه شدند.

این مقام انتظامی خاطر نشان کرد: در بازرسی از داخل خودرو توقیف شده، مقادیری مواد مخدر از نوع گراس کشف و پرونده قضائی در این زمینه تشکیل شد.

سرهنگ مرادی در خاتمه گفت: شیوه دستگیری نامبردگان برخلاف آموزه‌های پلیس بوده و مورد تأیید نیست و در این خصوص برابر مقررات و ضوابط موضوع تحت رسیدگی بوده و مراحل قانونی خود را طی می‌کند.منبع:مهر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا