انتظامی

کشف بیش از ۴۸ تن برنج و شکر در جنوب تهرانسرهنگ علی ولی پور گودرزی در گفت و گو با خبرنگار مهر گفت: در راستای پایش و کنترل نظارت بازار و جلوگیری از احتکار کالاهای اساسی، مأمورین این پلیس موفق به کشف دو انبار احتکار کالای اساسی در شورآباد به ارزش ۲۰ میلیارد ریال شدند که فاقد هرگونه اسناد و مدارک، فاکتور و ثبت در سامانه جامعه تجارت می‌باشد.

وی با اشاره به اینکه کاراگاهان انبارها را پلمپ کردند، افزود: میزان ۴۲ تن برنج و ۶ تن شکر دولتی کشف، دو نفر متهم دستگیر و پرونده در خصوص احتکار کالا تشکیل و به مرجع قضائی معرفی کردند.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ با بیان اینکه کارشناسان ارزش ریالی اموال کشف شده را ۲۰ میلیارد ریال اعلام کرده اند، اضافه کرد: بازار کالاهای کشور در ماه‌های گذشته تحت تأثیر عواملی همچون حذف ارز ترجیحی، بحران جنگ سوریه و اوکراین، خبرهای منفی برجام و غیره با نوسانات صعودی مواجه بوده و این امر باعث گردید عده‌ای سود جو و منفعت طلب از فرصت استفاده و اقدام به احتکار کالاهای اساسی نمایند. لذا شهروندان در صورت مشاهده هرگونه احتکار کالا با این پلیس به شماره‌های ۰۲۱۶۶۷۴۷۳۴۳ و یا ۰۹۹۹۹۸۷۱۳۹۲ تماس بگیرند.منبع:مهر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا