انتظامی

راه مقابله با بدخواهان توسل به جهاد تبیین در عرصه‌های مقاومت استبه گزارش سایت نظام وظیفه به نقل از مهر، سردار یدالله جوانی ظهر شنبه در همایش جهاد تبیین و در جمع فرماندهان و بسیجیان ادارات خراسان رضوی اظهار کرد: پس از پایان دفاع مقدس، دشمن به این نتیجه رسید که دیگر با چکمه و پوتین نمی‌تواند وارد جنگ با ایران شود، لذا برای مبارزه به روش‌های دیگر روی آورده است، مردم ولایت مدار کشور هم بارها این دسیسه‌ها را خنثی کرده‌اند و اکنون راه مقابله با بدخواهان توسل به جهاد تبیین در تمامی عرصه‌های مقاومت است.

معاون سیاسی و نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: تلاش دشمن در جهت ایجاد مانع برای اجرایی‌شدن طرح اقتصادی دولت است، چراکه آنان می‌دانند این طرح راهگشای شرایط امروز است، از این رو کمک و حمایت از این طرح یکی از ابعاد جهاد تبیین است.

وی افزود: دشمنان جمهوری اسلامی اطلاع دارند که طرح‌های دولت تنها در بستر ثبات جامعه تحقق می‌یابد لذا با بر هم زدن فضای آرامش جامعه به دنبال آن هستند که مانع همراهی مردم با طرح‌های اقتصادی شوند.

جوانی بیان کرد: طرح اخیر دولت در مردمی‌سازی یارانه، یک اصلاح بزرگ در اقتصاد است و ریشه بسیاری از فسادها را در توزیع یارانه‌ها خواهد سوزاند.

معاون سیاسی و نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: دشمنان امروز کشور با تحریف و مخدوش کردن ذهن مردم در خصوص اقدامات دولت انقلابی، تلاش می‌کند مردم را از همراهی دولت در اجرای این دولت باز دارند.

وی اظهار کرد: بسیاری از جنایات تاریخی علیه مسلمانان و شیعیان از صدر اسلام تاکنون از جمله واقعه عاشورا و حادثه تروریستی اخیر حرم مطهر رضوی ناشی از گمراهی و غفلت عاملان آن بوده است که در مقابل هجمه دشمنان فریب خورده‌اند.

جوانی افزود: جهاد تبیین راهکار مبارزه با جنگ نرم است و با پویایی و ارتقای فضای مجازی و همچنین حضور فعال بسیجیان در این عرصه، می‌توان گام خوبی در راستای اجرایی شدن جهاد تبیین برداشت.منبع:مهر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا