انتظامی

شهید مدافع امنیت و اقتصاد خوزستان در خاک آرام گرفتبه گزارش خبرنگار مهر، شهید مسلم تقی زاده، از شهدای مدافع امنیت و اقتصاد، روز پنج‌شنبه، ۲۲ اردیبهشت ماه امسال در مأموریت مبارزه با قاچاق کالا در شهرستان امیدیه به شهادت رسید.

پیکر مطهر این شهید ساعت ۹ صبح امروز در ستاد فرماندهی انتظامی امیدیه بر دستان مردم ین شهرستان تشییع و سپس تا گلزار شهدای آغاجاری و خانه ابدی اش بدرقه شد و در خاک آرام گرفت.

سرهنگ حجت اله سفیدپوست جانشین فرمانده انتظامی استان خوزستان در این مراسم اظهار کرد: امروز مجموعه انتظامی افتخار این را دارد که در سال جاری دو شهید را به دشت شهدای فراجا تقدیم کرده است.

وی افزود: یک ماه پیش شهید رفیع زاده در راستای عملیاتی علیه سارقان مسلح به فیض شهادت رسید و امروز هم شهید والامقام سرهنگ مسلم تقی زاده که در حین انجام وظیفه برای کنترل مبادی مبارزه با قاچاق کالا به صورت ناجوانمردانه و مظلومانه به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

جانشین فرمانده انتظامی استان خوزستان تصریح کرد: مجموعه انتظامی افتخار این را دارد که در راه اعتلای امنیت، خدمتگزار مردم استان خوزستان است.

وی بیان داشت: شهید بزرگترین مؤذن قرن و بالاترین جایگاه را دارد و خوشا به حال کسانی که همگام و همسو با کاروان شهدا هستند.

سرهنگ سفیدپوست با تأکید بر اینکه مجموعه انتظامی در تمام عرصه‌ها برای خدمت رسانی به مردم حضور دارد، بیان کرد: با توجه به وقایع اخیر در بحث اقتصاد پلیس در هر لحظه آماده جانفشانی برای مردم عزیز است.منبع:مهر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا