انتظامی

تشریح محدودیت ترافیکی آخر هفته در جاده‌هاسرهنگ احمد شیرانی در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: تردد موتورسیکلت از ساعت ۱۲ ظهر روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ الی ساعت ۰۶:۰۰ روز شنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ از محورهای کرج – چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران – سمنان – مشهد و بالعکس ممنوع است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا گفت: تردد موتورسیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام مأموریت‌های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

وی با اشاره به محدودیت‌های تردد در محور کرج – چالوس گفت: تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج – چالوس کماکان ممنوع است، همچنین تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ الی ۲۴ روز جمعه مورخ ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ از کرج و ابتدای آزادراه تهران – شمال به سمت مرزن‌آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام مأمورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۸ الی ۲۴ همان روز از مرزن‌آباد به سمت کرج و تهران به صورت یکطرفه خواهد بود.

شیرانی با اشاره به محدودیت‌هایی که برای محور هراز در نظر گرفته اند، گفت: تردد انواع تریلرها از محور هراز کماکان ممنوع است و تردد انواع کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت ۱۲ الی ۲۴ روز چهارشنبه مورخ ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ و همچنین از ساعت ۶ الی ۲۴ روزهای پنجشنبه و جمعه تاریخ‌های ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ و ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ از محور هراز ممنوع است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا بیان کرد: تردد وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ الی ۲۲ روز جمعه مورخ ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و از ساعت ۱۶ الی ۲۲ همان روز در صورت اعلام مأمورین مستقر در محل، از آب اسک به رودهن (محدوده مشاء) به صورت یکطرفه است.

وی در پایان گفت: اجرای محدودیت‌های مذکور منوط به افزایش حجم تردد در محورها خواهد بود و چنانچه وضعیت ترافیکی عادی باشد، با هماهنگی اجرای محدودیت‌ها کان لم یکن تلقی می‌شود.منبع:مهر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا