انتظامی

جزئیات توقیف کشتی حامل گازوئیل قاچاق/ بازداشت ۷ قاچاقچیبه گزارش سایت نظام وظیفه به نقل از مهر، سردار احمدعلی گودرزی در تشریح این خبر اظهار داشت: مرزبانان پایگاه دریابانی بندرلنگه طی عملیاتی در حوزه استحفاظی با همکاری اطلاعاتی مرزبانان استان بوشهر موفق به شناسایی یک فروند کشتی حامل سوخت قاچاق که قصد جا به جایی محموله سوخت به صورت کلان در شرق جزیره مارو را داشتند، شدند.

وی با اشاره به اجرای طرح مبارزه با قاچاق سوخت و کالا و پاکسازی مناطق آلوده و جرم خیز و مبارزه بی امان با قاچاقچیان افزود: مرزبانان پس از ورود به کشتی در بازرسی از شناور توانستند ۵۵۰ هزار لیتر سوخت قاچاق از نوع گازوئیل را کشف و در همین رابطه ۷ قاچاقچی را دستگیر کنند.

فرمانده مرزبانی انتظامی کشور ادامه داد: برابر اعلام کارشناسان ارزش ریالی محموله سوخت کشف شده ۱۵۰ میلیارد ریال برآورد شده است.

سردار گودرزی در پایان با بیان خسارات جبران‌ناپذیر قاچاق بر پیکره اقتصادی و اجتماعی جامعه خاطرنشان کرد: مرزبانان با عزم جدی خود برای مبارزه با پدیده سازمان یافته قاچاق اجازه هیچ گونه فعالیت سودجویانه را در مناطق ساحلی و مرزهای خاکی را نخواهد داد.منبع:مهر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا