انتظامی

تمهیدات پلیس برای تامین امنیت شهروندان در مراسم ارتحال امام (ره)به گزارش سایت نظام وظیفه به نقل از مهر، سردار حمید هداوند با گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل عظیم الشان، بیان کرد: امام خمینی (ره) احیا کننده اسلام ناب محمدی هستند که روحی تازه در کالبد اسلام دمیدند، اسلامی که دچار تحریف شده بود را رنگ و جلایی تازه بخشیدند و اسلام راستین و اسلام ناب محمدی را احیا کردند.

جانشین فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اشاره به اینکه یاد و راه امام خمینی باید زنده نگه داشته شود، عنوان کرد: دشمنان همه تلاش خود را به کار بسته‌اند تا انقلاب اسلامی را با چالش‌های جدی مواجه نمایند که با رهبری‌ها و هدایت‌های امام راحل و رهبر معظم انقلاب و پشتیبانی‌های مردم گران‌قدرمان نتوانسته‌اند که موفق شوند.

وی با اشاره به اینکه این انقلاب در حقیقت امید مظلومان و ستم دیدگان جهان است که به واسطه ظلم و ستم مستکبران و در رأس آن آمریکای جهان‌خوار به ستوه آمده‌اند، گفت: انقلاب ما باور توانستن را برای ما به وجود آورد و علیرغم همه توطئه‌ها و خباثت‌ها و دشمنی‌های بدخواهان، کشور ما در عرصه‌های مختلف به موفقیت‌های بسیاری در حوزه‌های دفاعی، هوافضا، پزشکی، علمی، سیاسی و… دست پیداکرده است که همه این‌ها از برکت امام و انقلاب است.

هداوند با اشاره به اینکه همانگونه که امام راحل فرمودند که ما انقلابمان را به جهان صادر می‌کنیم، گفت: امروز آرمان‌ها و پیام انقلاب مرزهای دنیا را درنوردیده است و همه با آرمان‌های امام راحل که حقیقت استکبار ستیزی و حمایت از مظلومان جهان بود، آشنا شده‌اند.

جانشین فرمانده انتظامی تهران بزرگ خاطرنشان کرد: تمهیدات و ملاحظات لازم برای تأمین امنیت شهروندان اندیشیده شده است.منبع:مهر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا