انتظامی

جزئیات یک جرم در شاهرود/ ضرب و شتم مادر باعث قتل پسر جوان شدبه گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ علی کریمی شامگاه چهارشنبه در جمع خبرنگاران به میزبانی ستاد فرماندهی انتظامی شاهرود درباره قتل روز گذشته در این شهرستان، توضیح داد: روز گذشته فردی جوان با مادر خود درگیر شده و اقدام به ضرب و شتم وی می‌کند.

وی افزود: برادر کوچک این فرد که در منزل حضور داشته و بارها شاهد این ماجرا بوده است، برای ممانعت از این درگیری وارد اتاق می‌شود که ناگهان با حمله و پرخاش برادرش که چاقویی در دست داشته مواجه شده و این درگیری در ادامه به ضرب و جرح طرفین می‌انجامد.

فرمانده انتظامی شاهرود گفت: برادر بزرگ‌تر در این درگیری به زمین افتاده و چاقو ازدست وی رها می‌شود که در این هنگام برادر کوچک چاقو را برداشته و ضربه‌ای را به وی وارد می‌سازد و از بیم بلند شدن برادرش و ضرب و جرح وی، مجدداً چند ضربه چاقو به وی وارد و متواری می‌گردد.

کریمی از انتقال مضروب به بیمارستان سخن گفت و افزود: متأسفانه پس از چند ساعت اقدامات درمانی، این فرد بر اثر شدت جراحات جان باخته و ضارب نیز توسط کارآگاهان پلیس دستگیر و پس از بازجویی و اعترافات صریح، با تکمیل پرونده به مراجع قضائی اعزام و روانه زندان شد.منبع:مهر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا