انتظامی

کشف ۱۵۷ کیلو تریاک در عملیات مشترک پلیس فارس و بوشهربه گزارش سایت نظام وظیفه به نقل از مهر، سردار رهام بخش حبیبی افزود: در راستای طرح مبارزه با سوداگران مرگ، مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر با اقدامات فنی و تخصصی مطلع شدند فردی با یک دستگاه کامیون حامل مواد شیمیایی در محور ممسنی – شیراز در حال انتقال یک محموله تریاک است که موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس فارس قرار گرفت.

وی افزود: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان کازرون پس از هماهنگی با مقام قضائی به این محور اعزام و با برپایی تور ایست و بازرسی موفق شدند کامیون حامل تریاک را شناسایی و دستور ایست صادر کنند.

فرمانده انتظامی استان فارس با بیان اینکه پس از طی مسافتی تعقیب و گریز کوتاه مأموران موفق شدند با اقدامات فنی و تخصصی کامیون را توقیف و راننده را نیز دستگیر کنند، تصریح کرد: در بازرسی از این خودرو ۱۵۷ کیلو تریاک که به صورت بسیار حرفه‌ای در گونی‌های حامل مواد شیمیایی جاسازی شده بود کشف شد.

سردار حبیبی با اشاره به اینکه متهم برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی و از آن طریق روانه زندان شد، از مردم خواست هرگونه مورد مشکوک را سریعاً به سامانه فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع و پلیس را در مبارزه با سودا گران مرگ یاری رسانند.منبع:مهر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا