انتظامی

آدم ربایان شهر کوار در هرمزگان دستگیر شدندبه گزارش سایت نظام وظیفه به نقل از مهر، سرهنگ رحمان هاشمی اظهار داشت: در اردیبهشت‌ماه سال جاری و در پی ربایش نوجوانی ۱۴ ساله در یکی از روستاهای اطراف شهرستان کوار، بررسی موضوع در دستور کار مأموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: سرانجام با تدابیر مجموعه انتظامی و تلاش شبانه روزی کارآگاهان پلیس آگاهی آدم‌ربایان که مطلع شده بودند پلیس به صورت شبانه‌روزی به دنبال شناسایی و دستگیری آنان است عرصه را بر خود تنگ و نوجوان ربوده شده را پس از ۳۴ روز اسارت «۱۰ خردادماه» در استان هرمزگان رها کردند.

فرمانده انتظامی کوار تصریح کرد: با توجه به حساسیت موضوع کارآگاهان پلیس آگاهی این شهرستان مخفیگاه آدم‌ربایان در بندرعباس شناسایی و با اخذ نیابت قضائی به آنجا اعزام و با همکاری کارکنان پلیس آگاهی استان هرمزگان موفق شدند دو نفر آدم ربا (زن و شوهر) را در عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه در مخفیگاهشان دستگیر کنند.

سرهنگ هاشمی با اشاره به اینکه آدم ربایان به دلیل اختلافات مالی با عموی فرد ربوده شده اقدام به ربایش نوجوان ۱۴ ساله کرده بودند، گفت: متهمان برای سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شدند.منبع:مهر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا