بازار

بهترین روش کاشت ابرو در سال 1401

ابرو یکی از مهم ترین قسمت های صورت است که چهره افراد را زیبا می کند. بسیاری از افراد علاقه ای به ابروهای نازک ندارند و به دنبال ابروهای پرپشت هستند، به همین دلیل روش هایی مانند خالکوبی، کشیدن با مداد را امتحان می کنند، اما این روش ها موقتی هستند، اما با کاشت ابرو توسط بهترین دکتر کاشت ابرو در تهران برای همیشه می توانید این کار را انجام دهید.

کاشت ابرو چیست ؟

بسیاری از خانم ها فکر می کنند تاتو ابرو بهترین راه برای پرکردن و فرم دادن به ابروها است. این مشکل ناشی از آگاهی ناکافی از هر روش زیبایی و مزایا و معایب آن است. این دو روش موقتی هستند و ظاهر طبیعی به ابرو نمی دهند. رنگ تاتو و هاشور شیمیایی و متفاوت از موهای طبیعی ابرو است و پس از مدت کوتاهی باید تمدید شود. هر بار باید درد و آسیب ناشی از آن را تحمل کنید و ممکن است به نتیجه دلخواه نرسید. در مقابل این روش ها، کاشت ابرو یکی از روش هایی است که زیبایی دائمی به شما می دهد.

در طی فرآیند کاشت ابرو، موها از ناحیه اطراف سر یا کناره‌های گوش برداشته شده و در ناحیه ابرو کاشته می‌شوند، بنابراین نتیجه طبیعی به نظر می‌رسد. روش های مختلف کاشت ابرو همانند روش های کاشت مو است و می توان آن را نوعی کاشت موم در ناحیه ابرو دانست. علاوه بر مو، اندام های کوچکی که مواد لازم برای رشد مو را تولید می کنند، منتقل می شوند. این کار باعث ماندگاری نتیجه کاشت ابرو می شود و ابروهای طبیعی بهتری نسبت به روز اول به شما می دهد. موهای کاشته شده شبیه موهای طبیعی هستند و رشد می کنند و پس از کاشت ابرو باید ابروهای خود را کوتاه کرده و موهای خود را کوتاه کنید.

سایت پزشکا با دارا بودن بیش از هزاران بازدید ماهانه بعنوان یکی از برترین و پر بازدید ترین وب سایتهای تخصصی در زمینه آرایشی و بهداشتی ، سلامتی و زیبایی است ، تمامی بازدیدکنندگان سایت پزشکا علاقه مند به حوزه های زیبایی و سلامتی هستند . بنابراین تبلیغات در سایت پزشک برای پزشکان ، کلینیک های زیبایی و شرکت های فعال در حوزه های پزشکی و زیبایی می تواند کاملا هدفمند باشد .

نگهداری بعد از کاشت

مراقبت مناسب پس از جراحی مهم است زیرا مراقبت نادرست از موهای تازه کاشته شده می تواند به آن آسیب برساند و منجر به ریزش فولیکول های مو و ریزش مو شود. در ادامه با مراقبت های بعد از کاشت ابرو آشنا می شوید:

 • پانسمان به مدت دو روز در ناحیه بانک مو و ناحیه پیوند باقی می ماند و در این مدت، پانسمان را مرتباً تعویض کرده و ناحیه را تمیز نگه دارید.
 • این موضوع را حتما به یاد داشته باشید که کاشت ابرو حتما باید توسط بهترین دکتر کاشت ابرو در ایران و تهران انجام شود .
 • پس از برداشتن پانسمان، ناحیه اهداکننده را کاملاً بشویید.
 • پس از کاشت ابرو، بهترین دکتر کاشت ابرو در تهران  به شما مایع مخصوصی می دهد که باید هر ۲ تا ۳ ساعت یک بار روی ابروهای خود اسپری کنید. طبق دستور پزشک و به طور منظم انجام دهید.
 • ممکن است یک روز بعد از کاشت ابرو، دلمه یا لخته روی ابرو ایجاد شود. تا زمانی که خودشان به طور کامل حل نشوند، با آنها برخورد نکنید.
 • در صورتی که پوسته و لخته‌ها برطرف شده‌اند می‌توانید ابروهای خود را آرایش کنید.
 • برای کاهش التهاب می توانید از کمپرس سر استفاده کنید، اما نباید یخ را بیش از 20 دقیقه روی ابروهای خود بگذارید.

کاشت ابرو چگونه انجام می شود ؟

یکی از بهترین جنبه های کاشت ابرو، سادگی عمل آن است. چه ترمیم برای پوشاندن زخم باشد و چه بازسازی کامل ابروهای ضخیم، این روش پیوند زدن در هر جایی است، از جمله 50 تا 400 پیوند در هر ابرو، که در هر گرافت یک یا دو تار مو وجود دارد. اولین راه برای این کار این است که ابروها را طوری طراحی کنید که زیبا و طبیعی به نظر برسند. در روش های FUG/Strip یا FUE موهای کاشته شده از پشت سر برداشته می شود.

تصمیم گیری در مورد روش بستگی به تراکم مو و فرم ابرو و درخواست مشتری دارد که توسط پزشک و خود شخص تعیین می شود. . گاهی اوقات برای کاشت موهای صاف تر، مو از قسمت پایینی سر گرفته می شود. زمانی که گرافت ها توسط تیم تخصصی زیر میکروسکوپ قرار می گیرند. پزشک تمام نقاطی را که پیوند را دریافت می کند ایجاد می کند و سپس جهت و زاویه رشد را تعیین می کند.

پس از قرار دادن گرافت ها در هر یک از محل های پیوند، چند ساعت بعد بیشتر موها کاشته می شوند. سپس ابروها بررسی می شوند تا اطمینان حاصل شود که بیمار و پزشک از شکل و تراکم آن راضی هستند. این روش تا زمانی که بهترین ابروهای ممکن ایجاد نشود کامل نمی شود. کاشت ابرو معمولاً با توجه به تعداد موهای کاشته شده 4 ساعت طول می کشد.

چه کسانی کاندیدای مناسب برای کاشت ابرو هستند؟

 • اگر از بدو تولد یا ژنتیکی ابروهای نازک یا نازک دارید یا به طور کلی ابرو ندارید.
 • اگر از شکل، فرم یا فرم ابروهای خود راضی نیستید.
 • اگر تمام یا قسمتی از ابروی شما به دلیل آسیب، سوختگی، بخیه، جراحی، شکستگی از بین رفته باشد یا اگر می خواهید جای زخم یا بخیه در آن ناحیه را بپوشانید.
 • اگر ابروهای شما به دلیل بیماری زمینه ای یا بیماری پوستی موهای خود را از دست داده اند، می توانید پس از درمان یا کنترل بیماری، کاشت ابرو را انجام دهید.
 • خانم هایی که به دلیل برداشتن بیش از حد ابروها، ابروهای نازک یا عقب رفته دارند.
 • خانم هایی که ابروهای خود را تاتو کرده یا سایه زده اند و می خواهند ابروها طبیعی تر به نظر برسند.

کلام آخر

هر فردی که تصمیم به کاشت ابرو خود توسط بهترین دکتر کاشت ابرو در تهران را دارد ، حتما زمان زیادی را صرف پیدا کردنبهترین دکتر کاشت ابرو در تهران کرده است ، این کار کاملا منطقی است چرا که تبحر و تجربه پزشک تاثیر بسیاری در نتیجه نهایی کاشت ابرو دارد ، انتخاب بهترین دکتر کاشت ابرو در تهران به شما کمک می کند تا یک عمل حرفه ای خوب و همچنین مراقبت های قبل و بعد از عمل را تجربه کنید .

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا