آخرین اخبار

امنیت امروز ایران مرهون زحمات و تلاش‌های سربازان وظیفه است



به گزارش خبرنگار مهر، علی افضلی ظهر چهارشنبه در جمع خبرنگاران چهارمحال و بختیاری با اشاره به برگزاری شانزدهمین جشنواره حضرت علی‌اکبر (ع) و جوان سرباز، اظهار کرد: این جشنواره با شعار محوری «سربازِ جوان، عزتِ میهن، نشاط اجتماعی» برگزار شد.

وی دوران خدمت مقدس سربازی را فرصت بسیار خوب و اثرگذار برای جوانان دانست که خود را آماده ورود به زندگی و عرصه اجتماعی کنند.

جانشین فرماندهی سپاه حضرت قمر بنی‌هاشم (ع) از برنامه‌های آموزشی و مهارت‌آموزی سپاه برای ظرفیت عظیم نیروهای جوان سرباز خبر داد و عنوان کرد: به جرأت می‌توان گفت بخش عمده امنیت بی‌نظیر موجود در سراسر کشور و مرزهای جمهوری اسلامی و امنیت پایداری که در کل کشور فراهم است، به جهت زحمات نیروهای وظیفه است.

افضلی با آرزوی موفقیت برای جوانان سرباز، ادامه داد: یکی از ظرفیت‌های نیروهای وظیفه، تبدیل تهدیدات به فرصت‌های بی‌نظیر است.

وی خاطرنشان کرد: در این جشنواره از ۲۱ سرباز نمونه درزمینه‌های؛ وظیفه‌شناسی و اقدام برجسته- امور فرهنگی، هنری و تبلیغات- خلاقیت، ابتکار و فن‌آوری- ورزشی و تربیت‌بدنی- دینداری و بصیرت- مسئولیت پذیری و خانواده- سازندگی و تفکر بسیج، کارورزی و اشتغال پذیری، تجلیل شد.



منبع خبرگزاری مهر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا