مهارت آموری

۷۲ خانوار دارای بیماران زمین‌گیر مورد حمایت خاص قرار گرفته‌اندرحیم شهبازی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر، اظهار کرد: در روزهای گذشته توزیع ۷۰ بسته غذایی را به ارزش ۷۰ میلیون تومان در بین سالمندان نیازمند تحت حمایت کمیته امداد منطقه یک اردبیل شاهد بودیم.

وی تصریح کرد: در ایام مبارک شعبان با حضور در منزل این سالمندان سعی کردیم تا دلجویی و تکریم از آنها را انجام دهیم.

رییس کمیته امداد منطقه یک اردبیل گفت: از پنج هزار و ۴۹۹ خانوار تحت حمایت، ۲ هزار و ۳۱۹ خانوار دارای سرپرست سالمند است که کمیته امداد منطقه یک به آنها ارائه خدمات می‌کند.

شهبازی افزود: از این تعداد ۷۲ خانوار دارای بیماران زمین‌گیر است که تلاش می‌کنیم ماهانه هزینه پوشاک آنها را تأمین کرده و بسته‌های غذایی را در بین این خانواده‌ها توزیع کنیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: در ۱۰ ماهه سال‌جاری بسته غذایی به ارزش ۶۵ میلیون تومان در بین بیماران زمین‌گیر توزیع شد.

شهبازی اضافه کرد: برای این بیماران هزینه نگهداری به ارزش ۱۸۰ میلیون تومان و مبلغ پوشاک به ارزش ۳۶ میلیون تومان پرداخت شده است.

وی بیان کرد: برگزاری کلاس‌های آموزشی بهداشت تغذیه و حقوقی برای ۱۲۰ نفر از بانوان تحت حمایت منطقه یک انجام شده است.

رییس کمیته امداد منطقه یک اردبیل از توزیع پک بهداشتی ۳۰۰ هزار تومانی در بین تمامی شرکت‌کنندگان در این دوره آموزشی خبر داد و گفت: برای بانوان تحت حمایت اعضای کانون الغدیر آموزش مهارت فرزندپروری نیز برگزار شده تا آنها با مسائل و موضوعات جدید در این حوزه آشنایی پیدا کنند.منبع خبرگزاری مهر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا