آخرین اخبارانتظامیمهارت آموری

مسابقات مهارتی کارکنان وظیفه وارد مرحله نهایی می‌شودبه گزارش خبرگزاری مهر، سردار موسی کمالی مشاور عالی فرمانده قرارگاه مرکزی مهارت آموزی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح درباره جزئیات برگزاری مرحله کشوری مسابقات مهارتی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح اظهار کرد: مرحله اول مسابقات در سطح یگان و شهرستان بود و حدود ۱۵ هزار و ۸۰۰ نفر از کارکنان وظیفه در این مسابقات شرکت کردند.

وی افزود: در مرحله دوم استانی ۷ هزار و ۹۶۸ نفر با یکدیگر رقابت کردند که از این تعداد ۱۷۱۰ نفر به مرحله سوم یا همان سازمانی رسیدند و در مرحله سازمانی رقابت بین سربازان انجام شد.

مشاور عالی فرمانده قرارگاه مرکزی مهارت آموزی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح گفت: در مرحله چهارم ۱۶۵ نفر که از سطح سازمانی برنده شده‌اند در سطح کشوری و بین ۴ سازمان نیروهای مسلح به رقابت خواهند پرداخت.

سردار کمالی بیان کرد: افتتاحیه مرحله نهایی مسابقات ۱۲ بهمن ماه در دانشگاه امام حسین (ع) سپاه برگزار می‌شود و در ۱۵ و ۱۶ بهمن ماه نیز این ۱۶۵ نفر در چهار سازمان ارتش، سپاه، فراجا و وزارت دفاع با داوری سازمان فنی و حرفه‌ای و جمعیت هلال احمر در ۱۵ رشته رقابت می‌کنند.

مشاور عالی فرمانده قرارگاه مرکزی مهارت آموزی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح ادامه داد: در هر رشته ۱۱ نفر حضور دارند و مراسم اختتامیه مسابقات نیز ۱۷ بهمن ماه در تهران برگزار می‌شود و در این مراسم از سربازان، مربیان و مسئولان سازمان‌های برتر تقدیر می‌شود.منبع خبرگزاری مهر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا