;

۲۳ پروژه بزرگ هلال احمر در هفته دولت افتتاح می شود

به گزارش ایسنا، دکتر سید امیرمحسن ضیائی رئیس جمعیت هلال احمر در مراسم افتتاح ساختمان اداری_امدادی خیرساز سردار شهید شکراللهی شهرستان سرخه با تاکید بر ضرورت بهره برداری از ظرفیت مهم خیرین در رساندن کشور به استاندارد وجود ۳۰۰۰ پایگاه، گفت: ساختمان اداری_امدادی خیرساز شهرستان سرخه با پشتیبانی خوب هلال احمر و حمایت خیر پروژه با توجه به ضرورت استان برای توسعه خدمات امدادی، در زمان محدود ۲ سال به بهره برداری رسید.

وی با اشاره به اینکه کلنگ احداث این ساختمان در سال ۹۳ به زمین خورده است، تصریح کرد: این پروژه اکنون در کمترین زمان ممکن و پس از ۲ سال آماده بهره برداری و خدمت رسانی به هموطنان در استان سمنان است.

ضرورت تلاش برای دستیابی به استاندارد مطلوب پایگاه های امدادی در کشورضیائی با اشاره به اینکه استاندارد مطلوب؛ وجود ۳۰۰۰پایگاه امدادی در کشور است، اظهار کرد: هم اکنون یکهزار پایگاه ثابت امدادی در کشور فعال است و لذا با توجه به ضرورت کاهش خطرات حوادث جاده‌ای و مرگ و میر حاصل از آن؛ باید توجه همه را به ضرورت کمک به توسعه پایگاه های امدادی در کشور جلب کرد.


توسعه پایگاه های امدادی در محورهای مواصلاتی خطرپذیر و پرتردد در اولویت استرئیس جمعیت هلال احمر با اشاره به اینکه توسعه پایگاه های امدادی در محورهای مواصلاتی خطرپذیر و پرتردد در اولویت است، گفت: با توجه به محدودیت منابع که قطعا بر روند توسعه پایگاه ها نیز تاثیرگذار خواهد بود؛ در صددیم تا از ظرفیت خوب خیرین و مشارکت آنها در ساخت و توسعه پایگاه های امدادی بهره ببریم.

وی افزود: به علاوه در استان هایی که امکان استفاده از ظرفیت ها و منابع استانی به منظور توسعه و احداث پایگاه های امدادی؛ وجود داشته باشد؛ هلال احمر نیز آماده است تا تجهیز آن پایگاه ها را بر عهده بگیرد.

بر اساس گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، دکتر ضیائی گفت: ۲۳ پروژه بزرگ هلال احمر در سطح کشور، در هفته دولت افتتاح خواهد شد.

ساختمان اداری_امدادی شهرستان سرخه که ساخت آن از سال ۹۳ و با کمک خیر شهرستان سرخه؛ پدر سردار شهید شکراللهی در مساحت ۴۱۸ مترمربع آغاز شد، در سه طبقه شامل پارکینگ، اتاق کشیک، انبار، سالن آموزش و نمازخانه افتتاح و از خیرین و دست اندرکاران راه اندازی این پروژه تقدیر شد.


انتهای پیام

منبع: خبرگزاری ایسنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 2 =

دکمه بازگشت به بالا