مهارت آموری

هزینه تمام شده نیرو در خوزستان بسیار پایین استبه گزارش خبرنگار مهر، محمد راضی جلالی عصر امروز دوشنبه در آئین افتتاحیه نمایشگاه دستاوردهای چهل و پنجمین سال پیروزی انقلاب اسلامی که در اهواز برگزار شد، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: دهه فجر فرصت مناسبی برای بیان موفقیت‌ها و دستاوردها است که برگزاری این نمایشگاه می‌تواند این توفیق‌ها را به مردم بیان کند. همچنین دیدن این ظرفیت‌ها، امیدآفرینی را به ویژه برای جوان‌ها به همراه دارد چرا که جوان‌ها با ظرفیت‌های اشتغال و اقتصاد آشنا می‌شوند.

وی بیان کرد: مشکل‌ها و کاستی‌هایی هم در این زمینه وجود دارد که به دنبال رفع آنها هستیم اما این مشکل‌ها نباید مانع از دیدن ظرفیت‌ها شود؛ البته با وجود همه مشکل‌ها، خوزستان امسال بین همه استان‌های کشور در بخش سرمایه گذاری خارجی رتبه اول را به خود اختصاص داد که این نشان می‌دهد استان به واسطه زیر ساخت‌ها و شرایط راهبردی مورد توجه کشورهای دیگر است.

معاون اقتصادی استاندار خوزستان گفت: نیروهای ماهر و هزینه تمام شده نیرو در این استان بسیار پایین است که همین عوامل جاذبه‌های اقتصادی را برای سرمایه گذاران بین‌المللی ایجاد کرد.منبع خبرگزاری مهر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا