انتظامی

کشف ۳ میلیارد لوازم آرایشی و جانبی موبایل قاچاق در تهرانسرهنگ علی ولی پور گودرزی در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: در راستای اقدامات اطلاعاتی پیش دستانه روز گذشته مأمورین مبارزه با قاچاق کالا و ارز این پلیس موفق به کشف لوازم آرایشی و جانبی موبایل در چیتگر به ارزش ۳۰ میلیارد ریال شدند.

وی عنوان داشت: در ادامه تحقیقات مشخص گردید کالاها به صورت شبانه خودروهای شوتی را به انبار مجتمع مسکونی منتقل و دپو گردیده و فاقد هرگونه اسناد و مدارک، فاکتور و ثبت در سامانه جامعه تجارت است.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه کاراگاهان انبار را پلمپ کردند، افزود: تعداد ۳۶۰۷۵ قلم لوازم جانبی موبایل و ۳۲۲۹ قلم لوازم آرایشی کشف، یک نفر متهم دستگیر و پرونده در خصوص قاچاق کالا تشکیل و به مرجع قضائی معرفی کردند.

این مقام پلیسی با بیان اینکه کارشناسان ارزش ریالی اموال کشف شده را ۳۰ میلیارد ریال اعلام کرده اند، اضافه کرد: ترویج فرهنگ مصرف کالای خارجی باعث نابودی هویت و استقلال ملی است و تأمین نظم و امنیت و مقابله با هرگونه ناهنجاری و اخلال در تهیه توزیع کالاهای ضروری خانوار همواره در دستور کار پلیس قرار داشته، لذا شهروندان در صورت مشاهده هرگونه قاچاق یا احتکار کالا با این پلیس به شماره‌های ۰۲۱۶۶۷۴۷۳۴۳ و یا ۰۹۹۹۹۸۷۱۳۹۲ تماس بگیرند.منبع:مهر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا