مهارت آموری

جوانان باید در حد تخصص مهارت داشته باشندبه گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام سید محمد عبدالنبی موسوی فرد ظهر امروز جمعه در خطبه‌های نماز جمعه اهواز با اشاره به دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی بیان کرد: پس از انقلاب اسلامی، کشور در حوزه‌های نظامی، دفاعی، دریایی، فضایی، پزشکی و صنایع به دستاوردهای بزرگی دست پیدا کرده که نشان از اقتدار این کشور اسلامی در جهان است.

وی با بیان اینکه دانشمندان فضایی ایران بدون اتکا به کشورهای دیگر چندین موشک به فضا پرتاب کردند، افزود: دانشمندان ما کارهای بزرگی را در حوزه فضایی انجام دادند و به دستاوردهای بزرگی دست یافتند.

حجت الاسلام موسوی فرد با بیان اینکه ایران ششمین کشور پرتاب کننده موجود زنده به فضا است، ادامه داد: ایران بزرگترین کشور ساخت پهپادی جهان است که دستیابی به این تکنولوژی ارزش بسیاری دارد.

امام جمعه اهواز با بیان اینکه ایران سومین کشور جهان در زمینه سلول‌های بنیادی است، اضافه کرد: ایران قطب پزشکی خاورمیانه است و به داشتن پزشکان متعهد و توانمند افتخار می‌کنیم.

وی با اشاره به اهمیت مشارکت مردم در انتخابات پیش رو، گفت: دستیابی به دستاوردهای بزرگ در حوزه‌های مختلف از جمله عواملی است که باید در انتخابات شرکت کرد.

حجت الاسلام موسوی فرد با تاکید بر لزوم ایجاد زمینه اشتغال و اهمیت بومی گزینی در خوزستان، افزود: جوانان باید در حد تخصص مهارت داشته باشند که اگر این اتفاق رخ دهد هرگز شاهد بیکاری در استان نخواهیم بود.

خطیب نماز جمعه اهواز با اشاره به اهمیت ازدواج جوانان، ادامه داد: خانواده‌ها باید ازدواج جوانان را آسان بگیرند.

وی با اشاره به آغاز ماه رجب گفت: امسال بالغ بر ۳۰ درصد به اعتکاف کنندگان کل کشور افزوده شده است که بیش از ۹۰ درصد این تعداد جوانان بودند.منبع خبرگزاری مهر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا